Taksi ve Havalimanı Transfer Hizmetleri
Çeşmeli Taksi - En Yakın TaksiÇeşmeli Taksi - En Yakın TaksiÇeşmeli Taksi - En Yakın Taksi
(7 Gün 24 Saat)
Erdemli/Mersin
Çeşmeli Taksi - En Yakın TaksiÇeşmeli Taksi - En Yakın TaksiÇeşmeli Taksi - En Yakın Taksi

Mersin – Adana Şakirpaşa Havalimanı Transfer

Mersin – Adana Şakirpaşa Havalimanı Transfer işlemi tatil süreçlerinde ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında gelmektedir. Firmamızın vermiş olduğumuz en prestijli hizmetler arasında yer almaktadır. VİP aracınızla birlikte, tatile çıkarken ya da tatil dönüşlerinde özel şoför desteğimizle bu hizmetimizi alabilirsiniz.

Mersin Adana Taksici

Mersin ve Adana arası, en fazla taksi kullanımının yapıldığı mesafedir. Bunun nedeni özellikle uçak yolculukları için mersin ’den Adana’ya taksi ile seyahat etmenin çok daha konforlu olması ve zamandan tasarruf edilmesine olanak tanımasıdır. Firmamız bu alan hizmet veren sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Oldukça ekonomik fiyatlarla, 7 gün 24 saat tarafımıza ulaşarak taksi talep edebilmeniz mümkündür.

Uzun mesafe yolculuklarınız için taksi hizmeti alacağınız firmaların tercih edilmesinde dikkat etmeniz gereken çok önemli hususlar bulunur. bunlardan ilki araç bakımlarının periyodik olarak yaptırılıp yaptırılmadığıdır. Ayrıca sizinle seyahat edecek olan personelin alanında uzman olması, uzun yol deneyimine sahip olması, araca dair tüm kontrolleri ve gerekli durumlarda müdahaleleri yapabilecek teknik bilgi ve beceriye sahip olması hayati önem taşımaktadır.

Araçlarımız düzenli olarak bakımları gerçekleştirilen, güvenli sürüş deneyimine olanak tanıyan güncel modeller içerisinden seçilen statüdedir.  Araç filomuz ve deneyimli şoförlerimiz ile uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin Mersin – Adana Şakirpaşa Havalimanı Transfer de dâhil firmamızdan pek çok lokasyona ulaşmak üzere taksi hizmeti alabilirsiniz.

Mersin Adana Taksi Fiyatları

Firmalardan alacağınız hizmetin kalitesine ve şartlarına bağlı olarak değişken fiyat teklifleri söz konusu olabilmektedir. Taksi fiyatları, belirli otorite tarafından belirlenmiş olsa da VİP taksi alanında hizmet almak istediğinizde, km başına belirlenen fiyat aralıkları yukarı ya da aşağı yönlü olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Firmamız, Mersin’in pek çok yerine hizmet vermektedir. ağırlıklı olarak hizmet sahamız,

  • Çeşmeli taksi
  • Tece taksi
  • Davultepe taksi
  • Kargıpınarı taksi
  • Tömük taksi
  • Erdemli taksi
  • Mezitli taksi hizmetlerini içermektedir.

Siz de size özel teklifler için, firmamızla irtibata geçebilir Mersin – Adana Şakirpaşa Havalimanı Transfer hizmetimiz hakkında en uygun fiyat teklifini alarak konforlu bir biçimde seyahat etme imkânı bulabilirsiniz.

Bizi Arayın